Gabinet Weterynaryjny którego jestem właścicielem poleca usługi głównie  z zakresu:

  • Diagnostyki, profilaktyki , leczenia chorób drobiu oraz doradztwa w zakresie systemów jakości i standardów sanitarnych ferm oraz
  • Diagnostyki, profilaktyki , leczenia chorób gołębi i ptaków ozdobnych
  • Diagnostyki, profilaktyki i leczenia chorób pszczół

 W celu skutecznego leczenia  przeprowadzam samodzielnie badania laboratoryjne poprzedzone pobraniem przeze mnie prób do badań. Po dokładnym, laboratoryjnym  rozpoznaniu choroby ustalam sposób leczenia i sprzedaję hodowcy leki, które są dopuszczone do stosowania u zwierząt w Polsce. Szczegóły w zakładkach.

 

Trochę historii

Gabinet został założony w 1990 roku jako efekt prywatyzacji usług weterynaryjnych. Początkowo zajmowałem się leczeniem wszystkich zwierząt, głównie rozrodem bydła i leczeniem chorób ptaków, jak również badałem mięso, ale też leczyłem inne zwierzęta (psy, koty, konie, krowy). Z  uwagi na łatwy dostęp do diagnostyki (pracowałem jednocześnie w laboratorium i pracuję nadal), profil działalności gabinetu  przesunął się w kierunku leczenia chorób ptaków, a od kilku lat również leczenia chorób gołębi i innych ptaków towarzyszących. Gabinet jest w sieci gabinetów Centrum Zdrowia Gołębi. Ze względu na dużą wiedzę laboratoryjną zacząłem zajmować się diagnostyką i leczeniem chorób pszczół. Jednocześnie diagnozuję i leczę choroby pasożytnicze innych gatunków zwierząt.

 

Do godziny 15.00 pracuję w laboratorium w Koszalinie i dlatego

GABINET  JEST OTWARTY

od poniedziałku do piątku w godzinach 18-19

w soboty od 8 - 12, w niedziele 8-9

oczywiście jeżeli jest potrzeba to dłużej i o innej porze