Gabinet Weterynaryjny którego jestem właścicielem poleca usługi głównie  z zakresu:

  • Diagnostyki ( w tym badania laboratoryjne), profilaktyki i  leczenia chorób drobiu, gołębi, ptaków łownych, pawi, bażantów, papug i innych ptaków ozdobnych
  •  Diagnostyki ( w tym badania laboratoryjne)  i  leczenia chorób ryb
  • Diagnostyki ( w tym badania laboratoryjne)  i leczenia chorób pszczół
  • Diagnostyki, profilaktyki , leczenia chorób drobiu oraz doradztwa w zakresie systemów jakości i standardów sanitarnych ferm 

W celu skutecznego leczenia  przeprowadzam samodzielnie badania laboratoryjne poprzedzone pobraniem przeze mnie prób do badań. Po dokładnym, laboratoryjnym  rozpoznaniu choroby ustalam sposób leczenia i sprzedaję hodowcy leki, które są dopuszczone do stosowania u zwierząt w Polsce. Szczegóły w zakładkach.

 Trochę historii

Gabinet został założony w 1990 roku jako efekt prywatyzacji usług weterynaryjnych. Początkowo zajmowałem się leczeniem wszystkich zwierząt, głównie rozrodem bydła i leczeniem chorób ptaków, jak również badałem mięso, ale też leczyłem inne zwierzęta (psy, koty, konie, krowy). Z  uwagi na łatwy dostęp do diagnostyki (pracowałem jednocześnie w laboratorium i pracuję nadal), profil działalności gabinetu  przesunął się w kierunku leczenia chorób ptaków, a od kilku lat również leczenia chorób gołębi i innych ptaków towarzyszących. Gabinet jest w sieci gabinetów Centrum Zdrowia Gołębi. Ze względu na dużą wiedzę laboratoryjną zacząłem zajmować się diagnostyką i leczeniem chorób pszczół. Jednocześnie diagnozuję i leczę choroby pasożytnicze innych gatunków zwierząt.

Wyjeżdżam również do hodowców, do hodowli ptaków,  ryb, na spotkania z hodowcami w celu badania ptaków i przeprowadzania profilaktyki i leczenia. Przeprowadzam również szkolenia z zakresu profilaktyki chorób.

Zapraszam!

Do godziny 15.00 pracuję w Koszalinie i dlatego

GABINET  JEST OTWARTY

od poniedziałku do piątku w godzinach 17-19.30

w soboty od 8 - 12, w niedziele 8-9

oczywiście jeżeli jest potrzeba to dłużej i o innej porze